corner corner

Kontakt

40-384 Katowice
ul. Ks. Bpa Bednorza 2A-6
tel. kom. 0-513-104-129
tel. 032 730-00-88
tel/fax. 032 730-00-89

O NAS

Polska Organizacja Handlowa Sp. z o.o. zawiązała się pod koniec 2004 roku i jej głównym
i podstawowym założeniem było przeciwstawienie się licznym zagrożeniom rynkowym a towarzyszyło temu, silne nastawienie na rozwój własny i współpracujących z nami partnerów handlowych. Od samego początku jedyną drogą gwarantującą stabilny rozwój każdej zrzeszonej w Spółce hurtowni dystrybucyjnej, była długofalowa, satysfakcjonująca oby dwie strony współpraca z wybranymi Producentami, j ak również niezmiennie solidny poziom obsługi rynku detalicznego i hurtowego.


Wszystkie nasze hurtownie dystrybucyjne rozpoczęły swoją działalność około roku 1990. Wynika z tego przede wszystkim fakt, iż posiadają przez to ugruntowaną pozycję na rynkach lokalnych, za sobą długoletnią i owocną współpracę z lokalnymi sieciami handlowymi i generalnie są rozpoznawalnymi partnerami handlowymi dla wszystkich działających jednostek handlowych w ich terenie działania. Duża w tym zasługa wykwalifikowanej kadry, której szeregi aktualnie liczą sobie ponad 450 osób, w tym 93 przedstawicieli handlowych, którzy oferują klientom swojej hurtowni średnio około 3 300 pozycji asortymentowych.


Całkowita powierzchnia magazynowa firm wchodzących w skład POH to ponad 30 000 m2. W ramach Spółki docieramy i cyklicznie obsługujemy 11 500 punktów detalicznych (cykle tygodniowe), taborem samochodowym liczącym 125 samochodów dostawczych.


Dzięki sumie wieloletnich doświadczeń poszczególnych Udziałowców oraz wnikliwej analizie zachodzących na rynku detalicznym i hurtowym zmian w połączeniu z elastycznością podejmowanych w Spółce rozwiązań, daje się zauważyć systematyczny wzrost pozycji POH na rynku krajowym i co najważniejsze - pozwala cieszyć się niesłabnącym zaufaniem obsługiwanych klientów i współpracujących z nami Producentów.